Profesyonel, güvenilir, zamanında ve ihtiyaca yönelik doğru çözümler...

Özkaya Emlak Ofisi, Çeşme Germiyan, Dalyan, Şifne, Ilıca, Alaçatı ve çevresinde, tarla ve arsa yatırımını yapmak ve kısa sürede yüksek kar elde etmek isteyen yatırımcılara gayrimenkul satışı yapan yerel bir emlak ofisidir. Satılık Arsa, Yazlık, Villa, Daire alanlarında hizmet vermektedir.

Özkaya Emlak Ofisi olarak, sektörde uzman ve güleryüzlü personelimiz ile çok özel bir potföyü sizlere sunuyoruz. Doğru ekspertiz hizmetimizle, siz değerli yatırımcılar için en doğru bilgileri sizlerle paylaşarak, koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Müşterilerimize en doğru emlak seçeneklerini sunmak, bu sayede uzun yıllara dayanan bir dostluk ilişkisi kurabilmek ve en önemlisi müşterilerine güven veren bir firma olmak en temel amacımızdır.

Web sitemizde satılık emlaklarımızı bulabileceğiniz gibi, bizi dilediğiniz zaman arayarak yerinde inceleme ve detaylar hakkında görüşebilirsiniz. Bunun yanında Germiyan, Dalyan, Şifne, Ilıca, Alaçatı ve çevresinde satmayı düşündüğünüz tarla, arsa, yazlık, villa gibi emlaklarınız varsa formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz. Gayrimenkuller yerlerinde incelendikten sonra müşterilerimize gayrimenkulün piyasa değeri hakkında bilgiler verilir. Daha sonra görsel ilanlarımız inernette yer alan emlak sitelerinde, web sayfamızda diğer müşterilerimize sunulur.


İşimizi gerçekten severek yapıyoruz ve daha iyi olmak için sürekli çalışıyoruz.
Tanışmak isterseniz sizi ofisimize bekliyoruz...


İyi yatırımlar yapmanız dileğiyle,
Özkaya Emlak Ofisi

ARSAM VAR SATMAK İSTİYORUM!

Eğer Çeşme, Şifne, Germiyan, Ilıca, Alaçatı ve çevresinde arsanız varsa size satmanız konusunda yardımcı olabiliriz. Tek yapmanız gereken formu doldurup bize göndermek...

© Copyright 2024 Özkaya Emlak Ofisi Kiralık & Satılık Daire Tarla Arsa Bağ Bahçe Dükkan. All Rights Reserved.